یادآوری رمزعبورثبت نام

دوست عزیز: برای مشاهده تمام امکانات سایت باید به سایت وارد شوید ویا ثبت نام نمایید

افت کیفیت عکس
زمان کنونی: 19-07-2018, 05:16 AM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: نهاویس
آخرین ارسال: نهاویس
پاسخ: 3
بازدید: 1744

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
افت کیفیت عکس
27-05-2015, 11:20 AM
ارسال: #1
Exclamation افت کیفیت عکس
با سلام من وقتی عکسی رو ادیت میکنم و با پیوند png ذخیره میکنم وقتی یخوام همون عکس توی یه صفحه a4 توی فتوشاپ insert کنم کیفیتش خیلی خراب میشه. درضمن اینم بگو که وقتی insert میکنم عکسو حتی کوچیکش میکنم که باید کیفیتش بهتر بشه ولی بدتر میشه

لطفا راهنمایی کنین
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
27-05-2015, 01:33 PM (آخرین ویرایش در این ارسال: 27-05-2015 01:33 PM، توسط شاهین سمیع عادل.)
ارسال: #2
RE: افت کیفیت عکس
باسلام
موقع طراحی در فتوشاپ حتما قبل از طراحی Mode رنگ را روی RGB برای مانیتور و یا CMYK برای چاپ قرار دهید . 
قبل از طراحی مطمئن شوید که Resolution تصویر شما مناسب باشد . برای مانیتور Resolution مناسب 72 DPI با ابعاد بزرگ صفحه و برای چاپ 391 DPI با سایز مناسب کاغذ
امضای شاهین سمیع عادل

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
/ دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

/ دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
28-05-2015, 08:07 AM
ارسال: #3
RE: افت کیفیت عکس
ممنون از پاسختون
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال پاسخ 

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
                                 علم تجربه ایست شیرین و بی پایان کلیه حقوق مادی و معنوی این وب سایت برای انجمن های تخصصی انجمن فوتوشاپ محفوظ می باشد                   طراحی و اجرا : سرورنگار