یادآوری رمزعبورثبت نام

دوست عزیز: برای مشاهده تمام امکانات سایت باید به سایت وارد شوید ویا ثبت نام نمایید

طراحی کاتالوگ
زمان کنونی: 19-02-2018, 01:49 PM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: شاین
آخرین ارسال: شاهین سمیع عادل
پاسخ: 2
بازدید: 1555

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
طراحی کاتالوگ
30-06-2015, 06:44 PM
ارسال: #1
طراحی کاتالوگ
با سلام
من نرم افزار فتوشاپ رو با هاش کار کردم و تقریبا به ابزارها تا حدودی تسلط دارم،ولی متاسفانه استفاده ی کاربردی از آن نکرده ام، حالا می خوام یه کاتالوگ در زمینه سیستم های امنیتی طراحی کنم ،میخواستم خواهش کنم اگه ممکنه راهنماییم کنید که از کجا باید شروع کنم ، و از چه منابعی می تونم استفاده کنم تا بتونم ایده های خوبی بگیرم.

یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
01-07-2015, 09:45 AM
ارسال: #2
RE: طراحی کاتالوگ
شما می بایست به ابزار فتوشاپ مسلط باشید . بقیه همه ذوق و هنر شماست که طراحی را چگونه انجام دهید . 
جهت تسلط بر ابزار فتوشاپ آموزش هایی در انجمن قرار داده شده که می توانید به آنها مراجعه نمایید :
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سپس برای طراحی کاتالوگ بهترین کار این است که شما یک نمونه از قبل طراحی شده را مشاهده کنید . ابعاد آن را به دقت بررسی نموده و حاشیه در نظرگرفته شده اطراف طرح ، نوع قرارگیری المان ها و نوشته ها داخل طرح و مواردی از این دست را بررسی نمایید . در طراحی کارهایی که قرار است عملیات چاپ بر روی آنها انجام شود موارد زیادی است که باید در نظر گرفته شود ، مود رنگ CMYK ، ابعاد کاغذ و نوع چیدن آن در شیت های 50-35 - 50-70 و 100-70 و ...
امضای شاهین سمیع عادل

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

/ دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

/ دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال پاسخ 

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
                                 علم تجربه ایست شیرین و بی پایان کلیه حقوق مادی و معنوی این وب سایت برای انجمن های تخصصی انجمن فوتوشاپ محفوظ می باشد                   طراحی و اجرا : سرورنگار