یادآوری رمزعبورثبت نام

دوست عزیز: برای مشاهده تمام امکانات سایت باید به سایت وارد شوید ویا ثبت نام نمایید

قشنگ تر کردن عکس
زمان کنونی: 19-07-2018, 05:13 AM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: فریاد
آخرین ارسال: رامین آقامحمدی
پاسخ: 2
بازدید: 1684

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
قشنگ تر کردن عکس
28-07-2014, 09:31 PM
ارسال: #1
قشنگ تر کردن عکس
 استاد عزیز خیلی ممنون من یه سوال دیگه هم داشتم
می خوام عکسمو یه کم قشنگ تر کنم و از حالت رنگی در بیارم و یه کم مات کنم این کار وقتی از این طریق می کنم و می رم تو قسمت view و بعد گزینه ی proof setup می زنم و گزینه ی سوم می زنم working cyan plate بعد عکسم قشنگ می شه وقتی سیو می کنم دباره عکس مثه اولش سیو شده یعنی همون رنگی مونده باید چیکار کنم
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
03-08-2014, 01:37 PM (آخرین ویرایش در این ارسال: 03-08-2014 03:18 PM، توسط رامین آقامحمدی.)
ارسال: #2
RE: قشنگ تر کردن عکس
سلام دوست عزیز شما با این کار فقط محیط کاری فوتوشاپ رو از لحاظ رنگ تغییر می دهید اگه تو قسمت layer نگاه کنید هیچ تغییر در عکس شما ایجاد نشده است  ولی یه راه وجود دارد که شما عکستون به قول خودتون خوشگل سیو کنید
اگر ویندوز شما اکس پی باشد

یک ☺ فشردن دکمه print screen  سپس شما برنامه paint رو باز کنید ctrl+v  را بزنید بعد شما با ابزار select  عکستون رو انتخا کنید ctrl+x را بفشارید 
حالا از منو file گزینه new را انتخاب کنید بعد از شما سوال می شود که فایل  ذخیره شود شما NO را کلیک کنید و در فایل جدید ctrl+v را بزنید و ذخیره کنید 
از تصویر استفاده کنید

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ویندوز ۷ و ۸ 

ویندوز 8

search را باز کنید
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

عبارت snipping tool را تایپ کنید 

بعد چنین پنجره ای باز میشه 

روی new کلیک می کنید و عکس خودتون رو انتخاب می کنید و دخیره می کنید.

ویندوز 7
منوی استارت رو باز می کنید در کادر سرچ عبارت snipping tool تایپ می کنید و بقیه مراحل مانند مراحل ویندوز 8 کارتون رو انجام میدین

اگر توضیحات کامل و مفید بود  لطف کنید و روی گزینه تشکر کلیک کنید .
امضای رامین آقامحمدی

یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال پاسخ 

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
                                 علم تجربه ایست شیرین و بی پایان کلیه حقوق مادی و معنوی این وب سایت برای انجمن های تخصصی انجمن فوتوشاپ محفوظ می باشد                   طراحی و اجرا : سرورنگار