یادآوری رمزعبورثبت نام

دوست عزیز: برای مشاهده تمام امکانات سایت باید به سایت وارد شوید ویا ثبت نام نمایید

متن زیر براش
زمان کنونی: 18-06-2018, 04:35 PM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: حسین سیدی
آخرین ارسال: شاهین سمیع عادل
پاسخ: 2
بازدید: 411

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
متن زیر براش
04-09-2017, 09:02 AM (آخرین ویرایش در این ارسال: 04-09-2017 09:04 AM، توسط حسین سیدی.)
ارسال: #1
متن زیر براش
سلام دوستان ببخشید اگه سوالمو توی قسمت مناسبی نمیپرسم - من تازه با این سایت آشنا شدم و خیلی با موضوعات آشنا نیستم اگه ممکنه راهنماییم کنید.من روی یکی از عکسام با نقاشی اندروید خط خوردگی داره و میخوام اون رنگ رو بردارم طوری که متن زیر خط خوردگی از بین نره و مشخص بشه - اگه برنامه ای داری دارید که بتونه کمکم کنه خواهشا بهم بگین نیاز دارم
پیشاپیش ممنون از راهنماییتون

یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
26-09-2017, 08:08 PM
ارسال: #2
RE: متن زیر براش
باسلام
به آن شکلی که شما فکر می کنید نرم افزاری وجود ندارد . این نوع موارد با روتوش قابل اصلاح شدن است . 
عکس مورد نظر را پیوست کنید تا خدمتتان عرض کنم.
امضای شاهین سمیع عادل

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
/ دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

/ دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال پاسخ 

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
                                 علم تجربه ایست شیرین و بی پایان کلیه حقوق مادی و معنوی این وب سایت برای انجمن های تخصصی انجمن فوتوشاپ محفوظ می باشد                   طراحی و اجرا : سرورنگار