یادآوری رمزعبورثبت نام

دوست عزیز: برای مشاهده تمام امکانات سایت باید به سایت وارد شوید ویا ثبت نام نمایید

مشکل در برش تصویر
زمان کنونی: 15-04-2021, 12:41 PM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: محمدرضابابائی
آخرین ارسال: شاهین سمیع عادل
پاسخ: 2
بازدید: 2523

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
مشکل در برش تصویر
02-06-2015, 01:38 AM
ارسال: #1
مشکل در برش تصویر
سلام من میخواستم یک تصویر به صورت مربعی با گوشه های گرد برش بدم و با ابزار Rectangular Marquee محل رو انتخاب کردم و با استفاده از منوی Select>Modify>Smooth گوشه های تصویر رو گرد میکنم با زدن کلید های Shift+Ctrl+I قسمت بیرونی انتحاب میکنم و کلید دیلیت رو میزنم که پاک بشه ولی وقتی ذخیره اش میکنم قسمت ترنسپرنسی هم ذخیره میشه.در تصویری که گذاشتم همه چیز معلومه در واقع من فقط اون قسمت مشکی رو لازم دارم و بگراند سفید میخوام حذف بشه.
لطفا راهنمایی کنید با تشکر

لینک عکس:دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
03-06-2015, 06:52 AM
ارسال: #2
RE: مشکل در برش تصویر
شما می بایت لایه Background را حذف نمایید . در این حالت قسمت ترنس پرنسی به صورت شطرنجی نمایش داده می شود
در مرحله بعد شما می بایست تصویر را با پسوند PNG ذخیره نمایید .
اگر با پسوند jpg ذخیره نمایید بخش هایی که ترنسپرنسی است به صورت سفید ذخیره می شود.
امضای شاهین سمیع عادل

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
/ دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

/ دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال پاسخ 

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
                                 علم تجربه ایست شیرین و بی پایان کلیه حقوق مادی و معنوی این وب سایت برای انجمن های تخصصی انجمن فتوشاپ محفوظ می باشد                   طراحی و اجرا : سرورنگار