یادآوری رمزعبورثبت نام

دوست عزیز: برای مشاهده تمام امکانات سایت باید به سایت وارد شوید ویا ثبت نام نمایید

مشکل ران شدن دوباره بنر فلش
زمان کنونی: 25-09-2018, 12:38 PM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: پویا بهرامی
آخرین ارسال: شاهین سمیع عادل
پاسخ: 2
بازدید: 1766

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
24-01-2015, 02:43 PM
ارسال: #1
با سلام 
من توسط ps6 یک فایل فلش توسط ابزار timline درست کردم تعداد25فریم با طرح های مختلف و توسط سیو اند وب سیو کردم به دو شکل image و html  وقتی این دو فایلو وارد ویرایشگر مدیریت سایتم میکنم فلش بودنش درسته
سیو میکنم وقتی میخوام تو سایتم اجرا بشه فقط به اندازه اون 25 تا عکس اجرا میشه و روی 25 امین عکس بدون حرکت باقی میمونه لطفا ایراده کار بنده رو بفرمایین چطور میتونم این فلشو ادامه دار روی سایتم اجرا کنم 
ویندوزم 8.1
ورژن جوملا 2.5.28
ورژن فتوشاپمps6
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
31-01-2015, 06:04 AM
ارسال: #2
RE: مشکل ران شدن دوباره بنر فلش
احتمالا منظور شما gif هست نه فلش !
شما می بایست به هنگام طراحی فایل های متحرک Gif مشخص کنید که اسلاید آخر به اسلایدر اول منتقل و پخش را تکرار کند 
برای این منظور بر روی آیکن چرخ دهنده بر روی نوار Timeline کلیک نمایید و قسمت LoopPlayBack را تیک بزنید.

تصویر: //4psd.ir/pu/uplaod/LoopPlayBack.jpg_8104                       
امضای شاهین سمیع عادل

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
/ دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

/ دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال پاسخ 

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
                                 علم تجربه ایست شیرین و بی پایان کلیه حقوق مادی و معنوی این وب سایت برای انجمن های تخصصی انجمن فوتوشاپ محفوظ می باشد                   طراحی و اجرا : سرورنگار