یادآوری رمزعبورثبت نام

دوست عزیز: برای مشاهده تمام امکانات سایت باید به سایت وارد شوید ویا ثبت نام نمایید

کمک ضروری
زمان کنونی: 23-02-2018, 09:41 PM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: سردار
آخرین ارسال: سردار
پاسخ: 3
بازدید: 841

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
28-06-2016, 03:51 AM
ارسال: #1
Question کمک ضروری
با سلام من یک مشکل داشتم می خواستم یک حروفی رو روی دیوار یک عکس بگذارم لطفا کمکم کنید
خودم یکم انجام دادم با paint و اصلا با فتوشاپ اشنایی ندارم اما دارمش و میتونم نصبش کنم فقط یکی از دوستان محبت کنند و آموزشش رو بزارن (خودم نوشته رو پاک کردم ولی یه مقدار طبیعی به نظر نمیرسه )
اینم عکس اصلی:

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

و کاری که کردم:
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

و چیزی که میخوام (کاملا طبیعی به نظر برسه ) هر کی بتونه انجام بده خیلی ممنونش میشم یا حداقل آدرس آموزشش رو بگه:

اگه انجام بدید واقعا عالی میشه خودم بلد نیستم ممنون میشم حدرالمقدور طبیعی باشه بهتره ممنونتصویر: /images/smilies/5.gifتصویر: /images/smilies/5.gifتصویر: /images/smilies/5.gifتصویر: /images/smilies/17.gifتصویر: /images/smilies/17.gif

یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
28-06-2016, 08:54 AM
ارسال: #2
RE: کمک ضروری
ابتدا می بایست به فتوشاپ مسلط بشوید . این که چون الان کارتان گیر کرده میخواهید این کار را انجام دهید باعث نمی شود که فتوشاپ یاد بگیرید.

در مورد تغییراتی که میخواهید در تصویر بدهید متاسفانه بنده نمی تونم کمکی به شما داشته باشم چون از نظر من این کار جعل واقعیت است.
امضای شاهین سمیع عادل

/ دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

/ دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
28-06-2016, 10:20 AM
ارسال: #3
RE: کمک ضروری
پس من چیکار کنم؟ خیلی ضروری و مهمهتصویر: /images/smilies/2.gif
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال پاسخ 

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
                                 علم تجربه ایست شیرین و بی پایان کلیه حقوق مادی و معنوی این وب سایت برای انجمن های تخصصی انجمن فوتوشاپ محفوظ می باشد                   طراحی و اجرا : سرورنگار