یادآوری رمزعبورثبت نام

دوست عزیز: برای مشاهده تمام امکانات سایت باید به سایت وارد شوید ویا ثبت نام نمایید

کمک فوری
زمان کنونی: ۱۰۴۸_۱۱ص۳۰UTC, ۱۰۴۸_۱۱ص۳۰UTC
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: همیلا
آخرین ارسال: شاهین سمیع عادل
پاسخ: 2
بازدید: 1925

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
۱۰۴۸_۱۱ص۳۰UTC, ۱۰۴۸_۱۱ص۳۰UTC
ارسال: #1
کمک فوری
با سلام من فتوشاپ cs5 دارم وقتی میخوام از merg layer استفاده کنم این گزینه فعال نمی باشد
لطفا دلیلش و راه حل بگین تا بتونم مشکل حل کنم خیلی ضروری هست با تشکر
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
۱۰۴۸_۱۱ص۳۰UTC, ۱۰۴۸_۱۱ص۳۰UTC
ارسال: #2
RE: کمک فوری
لایه هایی که میخواهید با هم Merge کنید می بایست همه فعال ( روشن ) باشند
می بایست لایه هایی که میخواهید باهم Merge کنید را انتخاب کنید . برای Merge کردن می توانید از کلید Ctrl+E استفاده کنید.
اگر موفق نشدید ، حجم فایلتان را کم کنید . اینجا پیوست کنید تا بررسی شود.
امضای شاهین سمیع عادل

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
/ دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

/ دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال پاسخ 

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
                                 علم تجربه ایست شیرین و بی پایان کلیه حقوق مادی و معنوی این وب سایت برای انجمن های تخصصی انجمن فوتوشاپ محفوظ می باشد                   طراحی و اجرا : سرورنگار